KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16185376
nr 1618 5376
Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ. Blandteknik, bildmått: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:25:33
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor